Specialista/tka auditu

 Firma:
SAZKA
 Místo pracoviště:
Evropská 866/69, 16000 Praha - Vokovice, CZ
 Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
 Typ smluvního vztahu:
pracovní smlouva
 Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
 Benefity:
Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
 Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
 Požadované jazyky:
en (Pokročilá)

Vylepšujte systémy řízení bezpečnosti informací ISMS, postarejte se o soulad firemních procesů s WLA-SCS a dalších nezbytných vnitřních předpisů podle norem, připravujte a koordinujte externí audity a spolupracujte na aplikaci požadavků interních auditů. Staňte se koordinátorem auditů v Sazce.

Co budete dělat?

  • Kontinuální zlepšování systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) dle ISO 27001
  • Zajištění souladu firemních procesů s požadavky WLA-SCS
  • Příprava a koordinace externích auditů
  • Zajištění souladu vnitřních předpisů a procesů s požadavky relevantních norem např. SOX, ISO, WLA apod.
  • Spolupráce na aplikaci požadavků interního auditu
  • Zlepšování kontrolního systému společnosti
  • Monitorování a analýza rizik s dopadem na kontrolní systém společnosti

Koho hledáme?

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s interními audity velkou výhodou
  • Bezúhonnost
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Smysl pro přesnost, důslednost a cit pro detail
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Angličtinu na pokročilé úrovni

A co získáte v Sazce?

  • 25 dní dovolené + 5 Fit days + 1 narozeninový den + 2 dobrovolnické dny
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • 8 000 Kč příspěvek do Cafeterie
  • Příspěvek na Multisport kartu/firemní fitness
  • 70 Kč stravenkový paušál
  • 3 % ze mzdy na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Dny zdraví – masáže, měření zraku, kontrola znamének, fyzioterapie a další
  • Neomezená data, volání a SMS (možnost převedení tel. čísla, které je možné využít k soukromým účelům)

O společnosti SAZKA

SAZKA

Jsme SAZKA, nejznámější loterijní společnost v ČR, založená na špičkových technologiích, výjimečná svými produkty, komunikací se zákazníky a svými výsledky. Chceme dát lidem možnost prožít své sny a stejně tak může být nový job tvou vyhranou loterií.

Podívej se, co je ve hře a roztoč to v Sazce.
zobrazit více

Mám o pozici zájem

Pro umožnění výběrového řízení na danou pracovní pozici bude společnost SAZKA a.s., IČO: 26493993, se sídlem Evropská 866/69, Vokovice, 160 00 Praha 6 („SAZKA a.s.“), jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR). Jste srozuměni s tím, že zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost Alma Career Czechia s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 („Alma Career Czechia s.r.o.“), jakožto zpracovatel, prostřednictvím svých elektronických systémů. ##NON_EU##
Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. ##NON_EU## Další informace o zpracování údajů společností Alma Career Czechia s.r.o. poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr. Další informace o zpracování osobních údajů společností SAZKA a.s. jsou k dispozici na webu osobniudaje.sazka.cz, kde najdete i kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů a kde můžete uplatnit svá výše uvedená práva prostřednictvím příslušných formulářů.
zobrazit podmínky
Odesláním souhlasíte s podmínkami používání